Grupa wiekowa: 3-7

Z myślą o najmłodszych użytkownikach aplikacji interaktywnych Motioncube przygotowaliśmy dedykowany zbiór aplikacji odpowiadający najważniejszym potrzebom rozwojowym dzieci w wieku przedszkolnym.

Co znajdziesz w zestawie?

W zestawie przeważają gry i zabawy ruchowe, które zapewnią podopiecznym sporą dawkę ruchu, wyzwania sportowe oraz szereg łamigłówek, które wymagają nie tylko znalezienia rozwiązania, ale i przemyślanego sterowania w grze. Dodatkowo zawarte są liczne ćwiczenia grafomotoryczne, w których podopieczni mogą rozwijać koordynację oko-ręka, posługując się dedykowanymi pisakami.

W skład zestawu startowego wchodzą:

• Mali Odkrywcy - 42 aplikacje ruchowe, ogólnorozwojowe i edukacyjne
  • Na wesoło - 28 aplikacji ruchowych, ogólno-rozwojowych, rozrywkowych
  • Kształciaki - 16 aplikacji ruchowych, edukacyjnych, rozrywkowych
  • W krainie kolorów - 6 aplikacji do nauki rysowania, pisania, poznawania literek, łącznie 209 indywidualnie zaprojektowanych kart pracy oraz plansze do swobodnej pracy artystycznej.

Razem: 92 aplikacje, w tym 651 indywidualnych kart pracy (interaktywnych plansz z zadaniami).

Znajdują się tu aplikacje przeznaczone do zabawy zespołowej, a także gry dla dwóch, trzech lub czterech osób oraz aplikacje do ćwiczeń indywidualnych. W pakiecie “W krainie kolorów” możesz uruchomić trzy karty pracy jednocześnie.

Aplikacje wchodzące w skład pakietów zostały stworzone zgodnie z założeniami Podstawy programowej wychowania przedszkolnego dla przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz innych form wychowania przedszkolnego.

Ten zestaw możesz wybrać na start wraz z podłogą interaktywną SmartFloor.

Gorąco polecamy dla dzieci w wieku przedszkolnym!

Zajrzyj do poszczególnych pakietów,
aby zobaczyć, co jest w środku

Mali odkrywcy

42 aplikacje ruchowe, ogólnorozwojowe i edukacyjne

Na wesoło

28 aplikacji ruchowych, ogólno-rozwojowych, rozrywkowych

Kształciaki

16 aplikacji ruchowych, edukacyjnych, rozrywkowych

W krainie kolorów

Opracowanie: LavaVision: https://motioncube.io/

O co chcesz zapytać?

Wysyłając formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu otrzymywania od MENTOR Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Przecławiu, Będargowo 29a, 72-005 Przecław; drogą elektroniczną oraz telefoniczną/sms/mms informacji handlowych związanych z działalnością MENTOR Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Przecławiu, w szczególności informacji o produktach, usługach, publikacjach, konferencjach organizowanych lub współorganizowanych przez MENTOR Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Przecławiu. Powyższa zgoda może być cofnięta w dowolnym momencie.

telefon: +48 (91) 488 51 51

Mentor